Strony

niedziela, 10 marca 2013

Spełnienie dziecięcych marzeń

Nie znam nikogo, kto nie marzył w dzieciństwie o wtargnięciu do fabryki słodyczy i jedzeniu ich garściami od rana do wieczora. Mnie to marzenie udało się ostatnio spełnić. Dzięki gościnności państwa Grycanów i ich córek (to te prawdziwe Grycanki, znacznie milsze w odbiorze od tych medialnych), miałam okazję obserwować cały proces produkcji lodów. Niestety nie udało mi się wpaść do żadnej kadzi (np. tej z płynną czekoladą), ale i tak zasłodziłam się na cały następny tydzień.Odkryciem, chyba nie tylko dla mnie, było to, że w tym zakładzie do lodów dodaje się najprawdziwsze owoce. Nie żadne gotowe pulpy, nie aromaty i barwniki, tylko truskawki, ananasy, cytryny czy jabłka. Uwierzcie, że zapachy powodują wzmożoną pracę ślinianek, a dźwiękiem towarzyszącym zwiedzaniu jest ciągłe burczenie w brzuchu.

Nawet patrząc na zdjęcia robię się głodna!

Miło jest sprawdzić, jak powstaje produkt, którym lubimy się zajadać. I przekonać się, że jest to naprawdę kawał dobrej (oj, dobrej, mniam) roboty.
Na deser (ja ciągle o jednym) zdjęcia kreacji z kolekcji wiosna-lato 2013. Szczególnie modne będą nakrycia głowy.A nawet gdyby na chwilę zapomnieć o słodyczach (tylko po co?), to warto było odwiedzić zakład także dla fotki na ściance i uścisków z panem Zbigniewem.


Mogłoby być już lato, ech...

(Zdjęcia dzięki uprzejmości firmy Grycan - Lody od pokoleń)

1 komentarz:

  1. It's amazing to visit this web page and reading the views of all colleagues on the topic of this piece of writing, while I am also keen of getting knowledge.

    Here is my blog post; commercial window tinting in aurora

    OdpowiedzUsuń